سپیدار همکاران سیستم

مروزه پیشرفت صنایع و تکنولوژی همچنین بزرگتر شدن ارقام معاملات و هزینه های تولید و ورود رشته کامپیوتر و زبان برنامه نویسی به علم حسابداری سبب شده که حسابداری و کامپیوتر دو زوج جدایی ناپذیر باشند.

 نرم افزار حسابداری سپیدارهمکاران سیستم دارای ویژگی های کامل یک نرم افزار مالی است.این نرم افزار حسابداری مناسب سایر شرکت ها از جمله شرکت های بازرگانی است.استفاده از یک نرم افزار مالی استاندارد و مناسب میتواند همواره به آسان سازی کارهای حسابداری و همچنین قانونی و استاندارد بودن روند رد گزارشات مالی کمک کند. همچنین امکان گزارش گیری لحظه ای را فراهم میکند. یک دیتای حسابداری ممکن است حجم بالایی از اطلاعات چند سال مالی را در بر داشته باشد که دسترسی در هرلحظه به تمامی این اطلاعات می تواند حلال مسائل مالی باشد. در خصوص رویداد های ناگزیری همچون مالیات و بیمه و اسناد خرید و فروش فصلی که لازم امور مالی هست نیز استفاده از یک نرم افزار مالی می تواند به سرعت بخشی در تهیه اطلاعات مورد نیاز تاثیر گذار باشد.

نرم افزار سپیدار دارای چه بسته‌هایی است؟

1- بسته تولیدی

با استفاده از بسته تولیدی سپیدار، امکان محاسبه و قیمت گذاری برای کالاهای تولید شده وجود دارد و شما می‌توانید کالاها را تفکیک کرده و سود و زیان آن‌ها را نیز برآورد کنید.
شما می‌توانید با استفاده از بسته تولیدی سپیدار از آخرین موجودی انبار خود اطلاع داشته باشید و زمان سفارش و تحویل مواد اولیه را نیز شناسایی کنید.
همچنین میتوانید با استفاده از گزارش فعالیت‌های روز به صورت تجمیعی، تولید و فروش روزانه خود را بررسی کرده و در جریان آخرین تحولات بنگاه تجاری خود باشید.

2- بسته خدماتی

در این بسته می‌توانید فاکتور خدمت را تعریف و صادر کنید و کالا و خدمات متفاوت را با قیمت‌های مختلف عرضه کنید.
همچنین با استفاده از گزارشات متنوع، فعالیت خود را به صورت روزانه مورد بررسی قرار دهید و همچنین خدمات کاربردی و سودآور و حتی زیان ده را نیز شناسایی کنید.

3- بسته بازرگانی

می‌توانید با استفاده از امکان مدیریت پیام، از حداقل موجودی خود و همچنین نقطه سفارش مطلع شوید و همچنین می‌توانید از موجودی مواد اولیه و کالا در انبار در لحظه اطلاع پیدا کنید.
با استفاده از گزارشات تجمیعی، خرید و فروش روزانه خود را بررسی کنید، کالاهای سودآور را شناسایی کرده و در جریان آخرین تحولات کسب و کار خود نیز قرار بگیرید.

4- بسته پیمانکاری

با استفاده از این بسته می‌توانید در لحظه، بهای تمام شده پروژه‌ها و قراردادها را محاسبه نمایید و از سود و زیان هرکدام مطلع شوید. با استفاده از هزینه‌های ثبت شده میزان کارایی پروژه‌های خود را محاسبه کرده و همچنین مبالغ وصول شده، پرداخت شده و تسویه نشده را نیز مشخص کنید.